Středa, Květen 23, 2018
   
TEXT_SIZE

FLOW Myriad 148

Zobrazit všechny inzeráty odTereza
Ponúkam jednu sezónu jazdenie Twinová snowboard (3x na svahu) Flow Myriad veľkosť 148cm , model 2010/2011, konštrukcia camber, štýlový dizajn dosky

Jedná sa o dámske snowboard, vhodne na zjazdovku i do parku (all - mountain / freestyle), perfektne držia hranu a je ľahko ovládateľné, vhodné ako pre začiatočníkov tak aj pokročilých .

na Myriad modelu jazdi aj Šárka Pančochová

Flow Myriad je prvotriedny dámske snowboard, je vybavené Whiskey Royale, TruTwin tvarom, novým mäkším TruFlex jadrom pre lepšiu zarezať do svahu a ohybnosť. Dual Transitional Sidecut napomáha k ľahkému zatáčanie a vyšším rýchlostiam v parku aj rampe.

Skluznice je vo výbornom stave, plus original protišmyk. Flow grip (viď. Foto)

Možnost osobného prevzatia v Bratislave, alebo zaslaním poštou-česko aj Slovensko

Puvodní cena: 10 990 Sk

Aktuální cena: 6 500 SkDůvod predaja - nesedí mi veľkosť a obstaranie nového vybavenia
Cena: 6500 Kč
Kontakt:
Tereza
-
email
FLOW Myriad 148

Ostatní linky

Snowboard odkazy

Snowboard komplety

Snowboard komplety jsou ideální volbou, pokud chcete zakoupit kompletní snowboardové vybavení najednou. Snowboard komplety máte možnost pořídit za velice zvýhodněnou cenu v porovnání s cenou jednotlivých snowboard komponent. Snowboard komplety, které nabízí specializovaní prodejci mají obvykle optimalizovaný poměr kvalita / cena tak, abyste pořídili kvalitní vybavení za rozumnou cenu. Dalšími kritérii pro snowboard komplety jsou pak kvalita, funkčnost a kompatibilita. Snowboard komplety jsou také sestavovány tak, aby byly vyvážené také co do velikosti, kompatibility, designu, ceny a dalších aspektů. Cílem je samozřejmě ta nejlepší funkčnost a použitelnost snowboard kompletu na svahu. V nabídce specializovaných obchodů uvedených níže najdete snowboard komplety od základních modelů snowboardů až po špičkové modely. Všechny snowboard komplety, které jsou nabízeny splňují určitá kriteria kvality. Veškeré nabízené snowboardy musí mít celodřevěné jádro a vázání s kovovými prvky. Takové snowboard komplety jsou dobře funkční a víme, že zákazník bude spokojen. Low-end modely snowboard kompletů u nás nenajdete, protože našim cílem je spokojený zákazník, nikoli nejnižší cena. I takto kvalitní snowboard komplet však můžete zakoupit od 5 000,- Kč. Snowboard komplety můžete zakoupit v následujících snowboard shopech: Snowboard komplety naleznete internetovém shopu www.snowboard-shop.cz. Dalším shopem nabízející snowboard komplety je zde. Těšíme se na Vaši návštěvu a uděláme vše pro Vaši spokojenost při nákupu snowboard kompletu. Snowboard komplety z naší nabídky máme skladem. Nabídku snowboard kompletů denně aktualizujeme dle našich aktálních zásob. Díky vlastnímu skladu, který slouží i pro velkoobchodní odběratele, vám můžeme garantovat, že objednaný snowboard komplet velice rychle doručíme na vaši adresu. Pokud chcete zakoupit snowboard komplet, využijte naši bezkonkurenční nabídku kvalitních snowboard kompletů za skvělé ceny. Pokud jsou snowboard komplety sortimentem, který hodláte zakoupit, pak vy vám mohly pomoci následující weby: Snowboard komplety - tento web se zabývá popisem vybavení na snowboard, snowboard komplety zde můžete také zakoupit. Dalším webem je web Snowboard komplety, který se prodejem nezabýva, ale najdete na něm zajímavé informace ohledně nákupu snowboard kompletu. Následující web popisuje snowboard komplety a jedná se o slovenskou verzi.

Zajímavé snowboard odkazy

BoardWEB.ic.cz | snowboardy | snowboard komplety | snowboard komplety | snowboardy |